Kontaktinformation till ÖOF-funktionärer

Ändringar skickas till webmaster.
Uppdaterad 2023-10-19

Styrelsen

Hela styrelsen kan nås på styrelsen@o-of.se.

Ordförande: Ebba Hedegård, Uttersbergs Gård 1, 618 32 Kolmården, 070-553 21 04
E-post: ordf@o-of.se, uttersberg@telia.com

Vice ordförande: Björn Karlsson, Mosstorpsvägen 8, 617 30 Skärblacka, 011-593 66, 070-204 02 04, 0122-828 55 (arb)
E-post: bjorn.f.l.karlsson@telia.com

Kassör: Julia Modig Tjärnström, Pionjärgatan 38 lgh 1102, 587 34 Linköping, 0768-82 23 55
E-post: kassor@o-of.se

Sekreterare: Carina Berger Svensson, Stordalsvägen 371, 591 97 Motala, 0704-38 97 92
E-post: carina@stordalsvagen.se

Ledamot: Bengt-Ove Blomkvist, Bekarp 1, 589 65 Bestorp, 0702-91 96 02
E-post: bengtoveblomkvist@gmail.com

Ledamot: Per Magnusson, Byskiftesgatan 6, 583 34 Linköping, 0768-83 61 62
E-post: per@lok.se

Ledamot: Eva-Karin Jönsson, Gamla Stockholmsvägen 43A, 616 33 Åby, 011-691 61, 0708-82 46 37
E-post: evakarinj@telia.com

Suppleant: Lena Fröberg, Fejareg. 3, 603 62 Norrköping, 0707-36 19 96
E-post: lena.froberg@gmail.com

Suppleant: Johan Knutsson, Gärdslätts Västergård 2, 595 76 Boxholm, 070-341 88 29
E-post: 014274134@telia.com

Arrangemangskommittén

Hela kommittén kan nås via mejl till arrkom@o-of.se

Ordförande: Björn Karlsson, Mosstorpsvägen 8, 617 30 Skärblacka, 011-593 66, 0122-828 55
E-post bjorn.f.l.karlsson@telia.com

Thomas Persson, Björsäter Mariero, 597 94 Åtvidaberg, 0120-603 03, 070-6051 380
E-post:tpkartan@telia.com

Gitte Engström, Vårbruksgatan 69, 583 32 Linköping, 013-27 31 15, 0730-320 317
E-post: gitte@nukleon.se

Sören Nilsson Påledal, Gunnarstorpsvägen 7, 590 72 Ljungsbro, 013-17 33 10, 0709-73 01 50
E-post: soren.np@live.com

Mark och vilt: Rolf Axelsson, Trädgårdsgatan 44, 590 31 Borensberg, 0767-91 30 20
E-post: rolf.axelsson@boremail.com

Utlåning av SI-utrustning: Per Magnusson, Byskiftesgatan 6, 583 34 Linköping, 0768-83 61 62
E-post: per@lok.se

Kartansvarig: Per Carlborg, Gräve-Åkerby 249, 705 93 Örebro, 013-31 54 10, 073-088 97 18
E-post: p.carlborg@gmail.com

Johan Persson, Lagfartsgatan 3, 583 36 Linköping, 0730-20 31 40, 0705-72 74 98
E-post: johpe937@gmail.com

MTBO: Bertil Eronn, Stora Aska Östergården, 585 98 Linköping, 0706-246479
E-post: bertil.eronn@gmail.com

Ungdoms- och juniorkommittén

Hela kommittén kan nås via mejl till ungdomskommitte@o-of.se

Ungdomsledarna nås via mejl till ungdomsledare@o-of.se

Joakim Kjellberg, Tallstigen 15, 590 44 Rimforsa, 0704-153928
joakim.kjellberg@gmail.com

Mats Adolfsson, Uvedalsgatan 4, 589 31 Linköping, 0703-83 23 00
mats@adolfsson.org

Nicklas Levinson, Kraftvägen 109B, 605 80 Svärtinge, 072-14 40 062
levinsonnicklas@gmail.com

Alice Marmelid
alice.marmelid@gmail.com

Sara Nordvall Forsberg
sarno174@gmail.com

Östgötakläderna: Marie Svensk, Örngatan 14, 591 74 Borensberg, 073-9387624
marie.svensk@boremail.com

Tävling

Rankingansvarig: Christian Enberg, Enskiftesgatan 64, 583 34 Linköping, 070-5088246
E-post: christian.enberg@gmail.com

Övriga funktioner

Webbredaktör

Per Magnusson, Byskiftesgatan 6, 583 34 Linköping, 0768-83 61 62
E-post: webmaster@o-of.se

Biträdande: Erik Sköld, Stenbrötsgatan 57, 582 47 Linköping, 013-27 37 73, 0739-05 43 43
E-post: webmaster@o-of.se

Revisor

Monika Lundqvist, Höjdgatan 21 B, 614 32 Söderköping, 0121-132 32, 0706-38 55 12
E-post: monika.v.lundqvist@telia.com

Revisorsuppleant

Conny Bruhn, 0142-10595 (hem), 0142-52755 (arb)
E-post: conny.bruhn63@gmail.com

Valberedningen

Ledamot: Anders Montelius, Ekeby Ekelid, 590 15 Boxholm, 070-388 73 10
E-post: anders.montelius@hotmail.com

Ledamot: Maria Lillieström, 073-046 09 98
E-post: maria@lilliestrom.nu